آیا کمر درد علامتی از بروز بیماری کرونا است؟
مقالات پربازدید

 

آیا کمر درد علامتی از بروز بیماری کرونا است؟

با پیدایش بیماری کرونا بسیاری از دیدگاه ها تغییر یافت. از جمله دیدگاه های درمانی . در زمانی که مردم باید فاصله اجتماعی را رعایت کنند، قاعدتاً کمتر مراجعه کردن به مطب ها در پیشگیری از گسترش بیماری ناشی از ویروس کرونا که بیماری کوید ۱۹ نامیده می شود موثراست. اصولاً در چندین سال آینده حتی بدون وجود کرونا اکثر خدمات از طریق آنلاین ارائه می شوند از جمله خدمات پزشکی. ولی با آمدن این ویروس این کار تسریع پیدا کرد . در این روش حتی یک پزشک در کشور دیگری می تواند بیمار را ببینند و با او صحبت کنند و او را مورد مشاوره قرار دهد . در این روش پزشک بیمار را از طریق شبکه های اجتماعی در منزل بیمار می بیند . از بیمار شرح حال میگیرد و قسمتهایی از معاینه را می‌تواند برای وی انجام دهد . از طریق آنلاین می‌تواند نسخه جهت تهیه ، درخواست ام آر آی یا هر تست تشخیصی دیگری را برای بیمار بدهد . در ویزیت های بعدی نتیجه درمان دارویی و ام آر آی و تستهای تشخیصی بیمار را مطالعه نماید. یکی دیگر از مزایای این روش صرفه‌جویی در وقت بیمار، صرفه‌جویی در هزینه های رفت و آمد، جلوگیری از آلودگی هوا و پیشگیری از ترافیک می باشد . در این روش بیمار میتواند مورد مشاوره پزشکی قرار گیرد که در شهر دیگر و یا ستا کشور دیگری طبابت می‌کند. در مورد کمر درد نیز ما می توانیم از طریق آنلاین با بیمار ارتباط برقرار کرده بسیاری از بیماران را درمان کنیم. از مزایای دیگر ویزیت آنلاین در مواردی است که بیمار درد شدید سیاتیک دارد به طوری که حرکت بیمار با مشکل روبروست و یا بیماران مسنی که مراجعه به شهرهای دیگر یا مراجعه به مطب پزشکان بای ایشان مشکل است

 

پرسش و پاسخ
captcha بارگزاری مجدد

قوانین پرسش و پاسخ


با توجه به استقبال بیماران از پرسش و پاسخ جهت اطلاع رسانی و پاسخ دهی مناسب جهت پیدا کردن پاسخ سوال خود لازم است که نام خود را در وب سایت اینجانب جستجو کنید. با پذیرفتن این موارد قادر خواهید بود تا سوال خود را ارسال نمائید.


1- لطفا اطلاعات فرم را به دقت تکمیل نمائید تا امکان اطلاع رسانی را برای ما فراهم نمائید.

2- سوالات خود را در 5 الی 6 خط پرسیده و مشکلات اصلی خود را بازگو نمائید.

3- برای اینکه جواب سوال خود را پیدا کنید لازم است که نام یا سوال شما در وب سایت درج شود. و طبق قانون باید به ما اجازه انتشار متن سوال همراه با نام خود را بدهید تا بتوانید جواب سوال خود را پیدا کنید.

4-پاسخ هایی که داده می شود صرفا جهت بالا بردن اطلاعات پزشکی شما می باشد . برای درمان حتماً لازم است که به پزشک مراجعه کنید و از خود درمانی بپرهیزید.

بستن