پرسش و پاسخ مربوط به بیماری های دنبالچه

بارگزاری مجدد
سوال: ( ابراهیم نوبخت )
سلام اقای دکتر....من پنج سالی میشه دنبالچم درد داره...اگه با پای راستم به یه جسمی فشار میدم دنبالچم تیر میکشه یا یه جسم یه کم سنگین بردارم همینطور با نشستن اصلا درد ندارم موقع چریدن یا راه رفتن درد دارم پای راستم هم باهاش درد میکنه...ایا درد دنبالچه میتونه به مشکلات بیضه ...واریکوسل...ایا خودارضایی رابطه داشته باشه لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم
پاسخ:

سلام دوست عزیز
هر علائم و یا دردی در بدن می تواند نشانه چندین بیماری باشد که با معاینه و انجام تست های تشخیصی می توان به علت آن پی برد.

فیلتر کردن مطالب بر اساس دسته بندی

قوانین پرسش و پاسخ


با توجه به استقبال بیماران از پرسش و پاسخ جهت اطلاع رسانی و پاسخ دهی مناسب جهت پیدا کردن پاسخ سوال خود لازم است که نام خود را در وب سایت اینجانب جستجو کنید. با پذیرفتن این موارد قادر خواهید بود تا سوال خود را ارسال نمائید.


1- لطفا اطلاعات فرم را به دقت تکمیل نمائید تا امکان اطلاع رسانی را برای ما فراهم نمائید.

2- سوالات خود را در 5 الی 6 خط پرسیده و مشکلات اصلی خود را بازگو نمائید.

3- برای اینکه جواب سوال خود را پیدا کنید لازم است که نام یا سوال شما در وب سایت درج شود. و طبق قانون باید به ما اجازه انتشار متن سوال همراه با نام خود را بدهید تا بتوانید جواب سوال خود را پیدا کنید.

4-پاسخ هایی که داده می شود صرفا جهت بالا بردن اطلاعات پزشکی شما می باشد . برای درمان حتماً لازم است که به پزشک مراجعه کنید و از خود درمانی بپرهیزید.

بستن