پرسش و پاسخ مربوط به سردرد

بارگزاری مجدد
سوال: ( ف م )
سلام اقای دکتر ۳۳سال سن دارم تیر ۹۸ جراحی تومور نخاعی خوشخیم داشتم شش ماه استراحت و خم نکردن کمر داشتم و میشه گفت بعدش خوب شده بودم که متاسفانه وسایل سنگین بلند کردم و دردهای سیاتیکی سراغم اومده درد دو طرف باسن و صعف لگن و درد زانو و ران پا و کف پا ولی بیشتر ضعف دارم تقریبا مشابه دردهاییی که قبل جراحی تومور داشتم دکترمگفت فعلا با توجه به شناخت سابقه بیماری شما نیازی به ام ار آی نیست و داروهای ضد التهابی تجویز کرد ولی هنوز بعد تقریبا دو ماه از شروع این دردها خوب نشدم اقای دکتر واقعا درمانده شدم تازه خواستم‌ بعد سختی جراحی به آرامش برسم که اینطور شد آقای دکتر یعنی الان دچار دیسک کمر و سیاتیک شدم؟! یا عصب هایی که در جراحی درگیر بودن آسیب دیدن و به مرور خوب میشن؟!
پاسخ:

سلام
با توجه به این شرح حال چیزی نمی توان گفت. باید شما ام‌آر‌آی و تست های تشخیصی دیگر بگیرید تا مشخص شود که آیا درد شما مربوط به دیسک است یا مربوط به تومور نخاعی.

سوال: ( داریوش سالاری )
نزدیک به دوماه است سرگیجه دارم قرص چربی هم استفاده کردم خوب نشدم یک ساعت خوبم دوباره تکرار می‌شود سرم داغ گوشهایم قرمز میشه سرم بعضی وقتها سوزن سوزنی خلاصه حال خوبی ندارم پاهیم لرزه ضعف پیدا میکنه قندها دارم چربی هم دارم الان هم شربت اوپیوم استفاده میکنم
پاسخ:

سلام دوست عزیز ما فقط بیماران ستون فقرات را ویزیت می‌کنیم.  برای تشخیص علل و درمان سرگیجه به دکتر گوش و حلق و بینی و نورولوژیست مراجعه کنید . 

سوال: ( محمدیزدانی )
چند وقتی حالت تهوع واستفراغ دارم سرم و سوزن زدم اما هنوز حالت تهوع دارم چکار کنم از چی میشه ک اینجوریم
پاسخ:

سلام دوست عزیز تهوع و سردرد را بهتر است جدی بگیرید. به نورولوژیست مراجعه کنید تا بررسی شوید.

فیلتر کردن مطالب بر اساس دسته بندی

قوانین پرسش و پاسخ


با توجه به استقبال بیماران از پرسش و پاسخ جهت اطلاع رسانی و پاسخ دهی مناسب جهت پیدا کردن پاسخ سوال خود لازم است که نام خود را در وب سایت اینجانب جستجو کنید. با پذیرفتن این موارد قادر خواهید بود تا سوال خود را ارسال نمائید.


1- لطفا اطلاعات فرم را به دقت تکمیل نمائید تا امکان اطلاع رسانی را برای ما فراهم نمائید.

2- سوالات خود را در 5 الی 6 خط پرسیده و مشکلات اصلی خود را بازگو نمائید.

3- برای اینکه جواب سوال خود را پیدا کنید لازم است که نام یا سوال شما در وب سایت درج شود. و طبق قانون باید به ما اجازه انتشار متن سوال همراه با نام خود را بدهید تا بتوانید جواب سوال خود را پیدا کنید.

4-پاسخ هایی که داده می شود صرفا جهت بالا بردن اطلاعات پزشکی شما می باشد . برای درمان حتماً لازم است که به پزشک مراجعه کنید و از خود درمانی بپرهیزید.

بستن