پرسش و پاسخ مربوط به بیماری های زانو

بارگزاری مجدد
سوال: ( )
با سلام بنده 6 ماه پیش تصادف کردم و دچار شکستگی لگن و استخوان خاجی شدم. در زانوم پین گذاشتن و بعد از بهبودی تا مدتی هنگام برخاستن از حالت نشسته درد شدید در ناحیه پایین کمر داشتم . اما بعد از اون الان حدود دو ما یا بیشتر هنگام خواب درد شدید کمر دارم مخصوصا در ناحیه پهلوها . اگر لطف کنید راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.
پاسخ:

 از روی این شرح حال چیزی نمی توان گفت باید معاینه شوید. 

سوال: ( معصومه )
سلام من چند روزی زنوم درد میکنه می خواستم ببینم میشه از دیسکم باشه
پاسخ:

 سلام دوست عزیز
درد زانو هم می‌تواند به علت بیماری های خود زانو باشد و هم در پارگی دیسک‌های بین مهره‌ای سه و چهار دیده می شود. پزشک با معاینه می تواند این دو را از هم تشخیص دهد. و سپس با درخواست ام آر آی تشخیص را اثبات می کند . 
 

فیلتر کردن مطالب بر اساس دسته بندی

قوانین پرسش و پاسخ


با توجه به استقبال بیماران از پرسش و پاسخ جهت اطلاع رسانی و پاسخ دهی مناسب جهت پیدا کردن پاسخ سوال خود لازم است که نام خود را در وب سایت اینجانب جستجو کنید. با پذیرفتن این موارد قادر خواهید بود تا سوال خود را ارسال نمائید.


1- لطفا اطلاعات فرم را به دقت تکمیل نمائید تا امکان اطلاع رسانی را برای ما فراهم نمائید.

2- سوالات خود را در 5 الی 6 خط پرسیده و مشکلات اصلی خود را بازگو نمائید.

3- برای اینکه جواب سوال خود را پیدا کنید لازم است که نام یا سوال شما در وب سایت درج شود. و طبق قانون باید به ما اجازه انتشار متن سوال همراه با نام خود را بدهید تا بتوانید جواب سوال خود را پیدا کنید.

4-پاسخ هایی که داده می شود صرفا جهت بالا بردن اطلاعات پزشکی شما می باشد . برای درمان حتماً لازم است که به پزشک مراجعه کنید و از خود درمانی بپرهیزید.

بستن